Měření radonu

Na stavebních pozemcích a v objektech
na území Pelhřimova a okolních obcí
pro objednání nebo nezávaznou poptávku volejte nebo pište:
pro objednání nebo nezávaznou poptávku VOLEJTE nebo PIŠTE ZDARMA 800 220 022
mobil: 602 703 543 e-mail: radontest@iradontest.cz

PROVÁDÍME MĚŘENÍ RADONU NA ÚZEMÍ MĚSTA PELHŘIMOVA A V LOKALITÁCH OKOLNÍCH MĚST A OBCÍ

Využijte našich mnohaletých zkušeností v oboru a naší výhodné služby měření radonu na pozemcích nebo v objektech pro potřeby vydání stavebního povolení, ohlášení stavby nebo změny stavby, pro účely kolaudace nebo povolení užívání stavby ve Vašem městě PELHŘIMOV a jeho okolí za nejlepší cenu na trhu.

Jako jediná firma v ČR dodáváme dle potřeby ZDARMA ke každému měření radonu na pozemku NÁVRH A VÝPOČET TL. HYDROIZOLACE SPODNÍ STAVBY PROTI RADONU DLE ČSN, bez kterého nemá měření radonu smysl !

V případě nízkého radonového indexu od nás ZDARMA obdržíte OPTIMALIZOVANÝ NÁVRH FOLIOVÉ TERMOPLASTOVÉ HYDROIZOLACE s neomezenou životností a nejkvalitnější možnou montáží za výrazně nižší naše realizační ceny než jsou ceny u tradičních asfaltových izolací !

Navrhujeme, projektujeme a realizujeme velmi účinná protiradonová a protivlhkostní opatření nejen ve stávajících objektech, ale i v novostavbách, zejména u rodinných domů !

Za výhodné ceny prodáváme a realizujeme akční do 48 hodin DOVOZ izolačních materiálů na Vaše stavby nebo smluvená místa !

Jsme AUTORIZOVANÝ SUBJEKT na měření radonu SÚJB a máme OSVĚDČENÍ na projektování a realizace staveb proti účinkům radonu !

1.490 až 3.990 Kč bez dph včetně dopravy po celé ČR !

Cena je smluvní. Výrazné SLEVY pro množstevní měření v rámci jedné lokality nebo v blízkém okolí !

To vše / 3 v 1 / od nás obdržíte v ceně za měření radonu !

Nezávazná objednávka MĚŘENÍ RADONU NA STAVEBNÍM POZEMKU e-mailem
Nezávazná objednávka MĚŘENÍ RADONU V OBJEKTU e-mailem
zpět na hlavní stranu