Měření radonu

Na stavebních pozemcích a v objektech
na území Prahy a okolních obcí
pro objednání nebo nezávaznou poptávku volejte nebo pište:
pro objednání nebo nezávaznou poptávku VOLEJTE nebo PIŠTE ZDARMA 800 220 022
mobil: 602 703 543 e-mail: radontest@iradontest.cz

PROVÁDÍME MĚŘENÍ RADONU NA ÚZEMÍ PRAHY A V LOKALITÁCH OKOLNÍCH MĚST A OBCÍ

Využijte našich mnohaletých zkušeností v oboru a naší výhodné služby měření radonu na pozemcích nebo v objektech pro potřeby vydání stavebního povolení, ohlášení stavby nebo změny stavby, pro účely kolaudace nebo povolení užívání stavby ve Vašem městě PRAHA a jeho okolí za nejlepší cenu na trhu.

Dle naměřeného (stanoveného) Rn indexu pozemku, typu spodní stavby a dle přítomnosti/absence podlahového vytápění objektu získáte VÝPOČET POTŘEBNÉ TLOUŠŤKY IZOLACE PROTI VLHKOSTI, VODĚ A RADONU včetně DIMENZOVÁNÍ STUPNĚ PROTI RADONOVÉ OCHRANY DLE ČSN 73 0601 „ Ochrana staveb proti radonu z podloží „ !

Technický návrh ekonomicky výhodné ochrany stavby pro RADONU a zemní vlhkosti včetně položkového rozpočtu. Pro zákazníky kteří si objednají měření nabízíme výhodné slevy při realizaci HYDRO RADONOVÉ IZOLACE.

Zasíláme VZOREK zemní mPVC folie s garancí kvality, životnosti a funkčnosti izolačního systému po celou dobu užívání vašeho objektu ! Naše realizační ceny jsou většinou výrazně nižší, než-li ceny za tradiční asfaltové izolace !

Za výhodné ceny prodáváme a realizujeme akční do 48 hodin DOVOZ izolačních materiálů na Vaše stavby nebo smluvená místa !

Jsme AUTORIZOVANÝ SUBJEKT na měření radonu SÚJB a máme OSVĚDČENÍ na projektování a realizace staveb proti účinkům radonu !

2.490 až 4.990 Kč bez dph včetně dopravy po celé ČR !

Cena je smluvní. Výrazné SLEVY pro množstevní měření v rámci jedné lokality nebo v blízkém okolí !

To vše / 3 v 1 / od nás obdržíte v ceně za měření radonu !

Nezávazná objednávka MĚŘENÍ RADONU NA STAVEBNÍM POZEMKU e-mailem
Nezávazná objednávka MĚŘENÍ RADONU V OBJEKTU e-mailem
zpět na hlavní stranu